Tato kniha ještě nebyla schválena
Obálka

Úkol přežít

Autork(a): Vasilij Michajlovič Mahaněnko

Barliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Miliony hráčů, kteří mohou dělat absolutně cokoliv - levelovat, bojovat proti sobě, strávit ve hře celý život a užít si každý moment. Stát se legendou. Jediné, co tvůrci hráčům neumožnili, je cítit fyzickou bolest.
Ale každé pravidlo má svou výjimku. Pro vězně, kteří si do hry přišli odpykat svůj trest, se Barliona stala osobním peklem. Odsouzenců se totiž sláva a dračí zlato netýkají, zato vyčerpání a bolest jsou všudypřítomné. Neprávem uvězněný Mahan se ale odmítá vzdát i poté, co skončí zavřený v dole s mizivou nadějí na únik. Pokud se chce dočkat konce svého trestu, má jediný úkol: PŘEŽÍT.

Žánr: Fantasy
Nakladatelství: Fantom Print
Rok vydání (v ČR): 2017
Počet stran: 304
Napsat recenzi

Komentáře

Tenhle žánr jsem viděla poprvé, ale naprosto mě dostal. Je to něco nového a zajímavého! LitRPG kombinuje herní a literární svět, navíc Mahaněnko píše hrozně čtivě. Ani nebudete vědět jak a vtáhne vás do virtuálních světů. Líbilo se mi Mahanovo zkoumání hranic hry, že se nevzdával a snažil se ze své situace vytřískat něco dobrého. A hrozně mě zajímá, co tam vlastně má za roli ta holka, která ho dostala do problémů. Těším se na jeho šamaní cestu! Tahle série slibuje ještě napínavé počtení.
22.8.2018 10:41
Anonymní uživatel


x

Přihlášení
Pokud ještě nejste zaregistrovaní, učiňte tak!

Přihlaš se a získej spousty výhod!