Knižní projekty SLF

Knižní projekty jsou pro někoho zlo, pro jiné modré z nebe a další vůbec netuší, že něco tak báječného, jako knižní projekt, vůbec existuje! Což je na pováženou! Jsem tu, abych předvedla, ukázala, vychválila a s radostí představila Knižní projekt Spolku literárních fanatiků, který je psaný přímo čtenářům na tělo.

Na internetu najdete nepřeberné množství knižních projektů, do kterých se pustí menší či větší množství čtenářů, a jako vlci rvou, jako hadi se provlékají a jako zběsilí čtenáři čtou jednu knihu za druhou, aby splnili všechno, co po nich knižní prokletí projekt chce.


Spolek literárních fanatiků se o knihy také zajímá. Vlastně... Zajímá se hlavně o knihy -směje se- A i z toho důvodu jsme si vytvořili svůj vlastní knižní projekt, kterého se může zúčastnit každý kouzelník! Ale dokonce i moták nebo mudla! Protože náš knižní Projekt je pro každého a může se do něj pustit kdokoliv.

Jak na to?

Pokud jde o Projekt z knihovny našeho hradu, tak postačí půjčit si knihy podle seznamu, přečíst si je a zapsat je do správného políčka v seznamu jako splněný a odškrtnutý bod. A stejné je to i u toho druhého Projektu, kde ovšem můžete hledat ve všech knihách na světě, které byly vydány. (Ty, které se teprve vydají, do toho netahejte, málokdo z nás má obraceč času, aby si v budoucnu mohl číst čtivo, které zatím nebylo napsáno.)

Proč tohle všechno dělat? (Číst, zapisovat, vyplňovat)

No, pro zábavu. Ano, většinu čtenářů takové projekty baví. Dávají jim směr, kterým se mohou ubírat. Dávají jim možnosti poznávat knihy, které by normálně nepřečetli. Já osobně se teď poprvé účastním Knižního projektu z mudlovské databázeknih.cz a musím uznat, že je to opravdu zajímavá zkušenost. Líbí se mi, když mám možnost si přečíst něco, co bych vlastně jinak neobjevila a přitom mi to přímo padlo do duše jako by to tam patřilo. A tak to má asi každý.

Takže pokud máte byť jen minimální chuť, neptejte se proč, ale prostě do toho jděte rovnýma nohama. A pokud při tom čtení sepíšete i nějakou recenzi a podělíte se o ni ve Spolku literárních fanatiků, budeme moc rádi. -usmívá se-


KNIŽNÍ PROJEKTY Spolku literárních fanatiků



- Z knihovny našeho hradu


1. Kniha, která má v názvu třikrát písmeno A
2. Kniha začínající stejným písmenem jako tvé křestní jméno
3. Kniha, která stojí méně než dva srpce
4. Kniha, která stojí více než dva srpce
5. Kniha, kterou napsal kolektiv autorů
6. Kniha, která není učebnicí
7. Kniha, která je učebnicí
8. Kniha, kterou napsal neznámý autor
9. Kniha, která má v názvu slovo Bradavice
10. Kniha, která povídá o nadpřirozených bytostech


- Z mudlovského světa


1. Kniha, ve které se setkáš s:
a. s mudlovskými zvířaty
b. s kouzelnilnými tvory
c. s kouzelnými bytostmi

2. Kniha, která se odehrává
a. v mudlovském světě
b. v kouzelnickém světě
c. ve světě fantazie

3. Kniha, ve které je jedna z hlavních postav:
a. čarodějnice
b. čaroděj

4. Kniha, ve které není o kouzlech ani zmínka:

5. Kniha, ve které není ani zmínka o zvířeti:

Komentáře

Anonymní uživatel


Sdílet článek přes: Facebook Google+ Twitter
x

Přihlášení




Pokud ještě nejste zaregistrovaní, učiňte tak!

Přihlaš se a získej spousty výhod!