Harry Potter a Prokleté dítě

Není to tak dlouho, co jsme na návštěvě u mé drahé matičky opět probíraly knížky. Respektive já vyprávěla a matička dělala, že poslouchá. Překvapilo mě ale, že najednou pronesla poznámku o tom, že vyjde osmý díl Harryho Pottera. Zítra že prý vychází v Anglii. Koukala jsem na ni jako puk. Jak to, že to nevím a ona ano? Vždyť sotva přečte vtip v letáku!

Kniha

Pro ty z vás, kteří ještě neměli možnost se s novým dílem seznámit a nevědí, co je čeká, zde je anotace:


Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší.
Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst.
Divadelní hru Harry Potter a prokleté dítě na námět J.K. Rowlingové, Johna Tiffanyho a Jacka Thornea napsal Jack Thorne. Je osmým příběhem ze série o Harrym Potterovi a zároveň prvním, který se oficiálně dočkal divadelního zpracování.


A mě zajímá, co si o této knize myslíte? Co se stane? Plánujete si ji vůbec přečíst? Pokud už jste jí četli, splnila vaše očekávání nebo vás zklamala? Prosím ty, kteří už mají dočteno, aby nevyzrazovali spoilery.


Těším se na vaše reakce!
Yrma

Komentáře

Tuto knihu jsem četla. Je jiná než knihy předchozí. Přesto se mi ale líbí. Je vtipná a místy i dost zajímavá. Až bude čas, tak si ji ráda přečtu znovu
22.12.2017 23:38
Mi se kniha líbila :) trochu jiný formát mi nevadil- naopak mne to bavilo :)
19.1.2018 12:57
Isabella Nataly Clark
Isabella Nataly Clark
Mám ji přečtenou už dvakrát a je téměř bez chyby :D
11.8.2018 20:42
Anonymní uživatel


Sdílet článek přes: Facebook Google+ Twitter
x

Přihlášení
Pokud ještě nejste zaregistrovaní, učiňte tak!

Přihlaš se a získej spousty výhod!