Knižní objev I. – Wulf Dorn

Pokud hledáte něco nového, ale stejně jako já se stále nemůžete rozhodnout, možná vám dnešní tip pomůže!

Ačkoliv ráda zůstávám u autorů, které už dobře znám a vím, že mě nezklamou, čas od času zatoužím po něčem novém. Tentokrát jsem dala na doporučení a zkusila knihu od německého autora Wulfa Dorna. Co mě nejvíce nadchlo je fakt, že Wulf Dorn pracuje na psychiatrické klinice a jeho zkušenostmi jsou knihy inspirovány.


Obrázek

Musím přiznat, že tak napínavý thriller, jako je autorův nejnovější Spouštěč, se mi ještě do rukou nedostal, a jsem si jistá, že s každou další knihou to bude stejné. Nedoporučuji nikomu, komu hoří termíny, protože se od příběhu nedokážete odtrhnout. - usměje se -


Kniha

Knihy Wulfa Dorna jsou jednou velkou poměrně zamotanou skládankou, jejíž dílky do sebe nakonec zapadnou a vy jen zůstanete zírat s pusou dokořán nejen nad závěrem, ale i nad tím, jak je celý příběh geniálně promyšlený.


Postupně zveřejním i recenze na jeho tři vydané thrillery – Spouštěč, Temné šílenství a Mrazivé ticho. Do té doby budu ráda, pokud se mnou budete sdílet nadšení a podělíte se o své dojmy z četby tohoto báječného spisovatele! - usměje se -

Komentáře

Bibi Anne
Bibi Anne
Ač nebyl zveřejněn ani kousek z obsahu uvedených knížek, vzbudilo to u mne o to větší zvědavost. Jen co skončí termínové šílenství, určitě po jedné z knížek sáhnu. Díky za tip :)
16.10.2016 19:47
Yrma
Yrma
Bibi, záměrně! Chci udělat recenze ke všem třem, tak aby byl důvod je vůbec číst :-))
19.10.2016 12:00
Anonymní uživatel


Ze stejné rubriky

Sdílet článek přes: Facebook Google+ Twitter
x

Přihlášení
Pokud ještě nejste zaregistrovaní, učiňte tak!

Přihlaš se a získej spousty výhod!