Spolkové čtení

Nový projekt Spolku literárních fanatiků. Přidejte se i vy!

Spolek literárních fanatiků přidal do svého seznamu projektů další novinku. Tentokrát jde o spolkové čtení, určené (ne)jen pro zapálené knihomoly, ale i pro každého knihymilujícího čtenáře.


Jak vlastně tento projekt vznikl? Určitě všichni znáte pocit, když dočtete knihu, ať už dobrou nebo špatnou, a neustále nad ní přemýšlíte. Moc rádi byste si o ní s někým popovídali, ale buď ji nikdo ve vašem okolí nečetl, anebo (a těmto lidem upřímnou soustrast) si ji ani přečíst nechtějí! A přesně tomu by chtěl spolek díky tomuto projektu zabránit.


O co jde?


Každý měsíc vyjde na stránkách článek, ve kterém bude uvedena aktuální kniha, na jejíž přečtení dostanete pár týdnů, někdy i měsíc (záleží na její délce). Poté se ve zdejší klubovně (Menu -> Klubovna) v určitý den a čas bude konat jakási diskuze, jinak řečeno debata o knize.Co se bude řešit v klubovně?


Všechno ohledně dané knihy. Můžeme ji probrat od začátku do konce, můžeme se věnovat jenom některým částem, anebo si třeba jen sdělovat pocity při čtení. Všechno záleží jen na čtenářích, kteří se do debaty zapojí. - mrkne -


Jak se mohu zapojit? Musím se někde zaregistrovat?


Do projektu se může zapojit každý, ať už soukromě, nebo veřejně. Pokud se plánujete zapojit do diskuze v klubovně, byli bychom rádi, kdybyste svou účast zmínili v komentáři. Není to však povinností, ale bylo by dobré vědět, kolik nás tam přibližně bude, abychom případně na někoho počkali. - usměje se - K přístupu do klubovny je třeba být zaregistrován!!! Zaregistrovat se můžete v položce "Registrace", kterou najdete v menu.


A jaké knihy v projektu budou?


Všechny možné. Pokusíme se prostřídat všechny druhy i žánry knih, abychom každému vyhověli. Třeba i vy díky tomu objevíte nový druh knih, na které byste normálně nesáhli.


Myslím, že vše důležité je zde zmíněno. V případě jakéhokoliv dotazu, stížnosti nebo návrhu se neváhejte na mě obrátit! Moc ráda uvítám vaše postřehy. - mrkne - A dávejte si pozor, první článek vyjde již brzy!


Těšíme se na vás!
Hazel & spol.


Pozn.: Samozřejmě nevadí, když v projektu některé knihy vynecháte, je jen na vás, kolik a popřípadě i které knihy si přečtete a které ne!Knihy


1. Zrádný anděl
2. Velký Gatsby/Bez naděje
3. Holčička, která měla ráda Toma Gordona

Článek byl publikován 27.5.2016

Tento článek pro vás napsal(a) Hazel Jane Morion, opravil(a) Narcisse Cinerea a vizuálně připravil(a) Hazel Jane Morion.

Hazel Jane MorionAutorka se věnuje korektuře a projektu „Spolkové čtení“ ve Spolku literárních fanatiků.

Komentáře

Už se moc těším! :) Určitě se připojím!
27.5.2016 12:54
Se zapojením uvidím podle čas a knihy :)
27.5.2016 18:32
Jak je zmíněno v textu - je možné objevit úplně nový žánr, po kterém by kouzelník normálně nesáhl. Takže za mne velké ANO :)
27.5.2016 19:49
Lucia E.
Lucia E.
Zkusim to. Napad se mi moc libi
29.5.2016 13:59
Zapojím se :) sice ne hned u první knížky... :D
30.6.2016 12:01
Anonymní uživatel


Sdílet článek přes: Facebook Google+ Twitter
x

Přihlášení
Pokud ještě nejste zaregistrovaní, učiňte tak!

Přihlaš se a získej spousty výhod!