Knižní projekt: MAGICKÁ ŠESTKA!

Přichází projekt, který mě napadlo vybudovat jako maraton isnpirace, aby těm, kteří opravdu rádi čtou, přihrál nové a zajímavé knihy. Na bedrech ho mám já, Chensie Ips/Chester Mikeyskovitá a tak jsme se rozhodli pro spolupráci Spolku Literárních Fanatiků a mudlovského knižního blogu Světa mezi řádky.

Co tě v následujících dnech, kdy M6 bude vycházet v podobě článků, čeká?- Dozvíš se spousty knižních novinek, které tě třeba zaujmou natolik, že si je i přečteš!
- Věřím, že se u článků i pobavíš a zasměješ, alespoň se o to tedy budeme s Wish jako komentátorky snažit. - mrkne -
- Poznáš členy Spolku literárních fanatiků a také mou pomalou pravou ruku Wish o trochu více, díky jejich názorům a typům knih, o které se s tebou podělí. - usměje se -


Do projektu M6 se můžeš zapojit i ty!


Stačí, když nám zašleš své odpovědi do zpráv na fb nebo je napíšeš do komentáře pod tento článek a my tvůj příspěvek přetvoříme v článek a přidáme do maratonu inspirace! - usměje se -
V případě, že máš blog a chceš svou odpověď či náš článek s tvým vyplněným dotazníkem zveřejnit také na svých stránkách, nejprve nám dej vědět do komentáře, a až to schválíme, napiš jako hlavní odkazy oba spolupracující knižní servery.
- http://www.slfanatik.wz.cz/
- http://blog-mezi-radky.blogspot.cz
Odkaz na svůj blog/web nám zapiš do komentáře.

Těšíš se na tento maraton inspirace stejně jako já?! Těš se, již brzy začnou vycházet články! - usměje se -Knižní projekt MAGICKÁ ŠESTKAVýhodou Magické šestky je, že pobízí ke kreativitě a ty můžeš jednotlivé body pojmout opravdu jakkoliv. Můžeš se zamyslet a sepsat své nejoblíbenější nebo naopak nejméně oblíbené, nejnudnější, ty, které ti zvednou krevní tlak. Zkrátka si můžeš vyhrát tak, jak se ti jen zlíbí a přitom snadno dodržovat jednotlivé body.

Dotazník M6:


I. Jeden knižní žánr
II. Dvě knižní série
III. Tři citáty z knih
IV. Čtyři knižní hrdinové/hrdinky
V. Pět spisovatelů/spisovatelek
VI. Šest knih


Komentáře

Už jsem se chtěl zúčastnit, ale poté mi došlo, že mám blog, ale ne knižní a vůbec - já už se účastním :D
21.5.2016 22:34
Anonymní uživatel


Sdílet článek přes: Facebook Google+ Twitter
x

Přihlášení
Pokud ještě nejste zaregistrovaní, učiňte tak!

Přihlaš se a získej spousty výhod!